Produkty

Pohodlné a príjemné

Pre každý domov je dôležité, aby sa v ňom jeho obyvatelia cítili príjemne. Prírodné materiály sú dlhodobou zárukou takéhoto pocitu. Tatransky profil vám umožní vniesť do vášho obydlia kus prírody. Dá sa využiť pre úpravu podláh alebo obklad stien. Smrekové drevo je charakteristické svojou vôňou a poddajnosťou. Dá sa narezať na rozmery, ktoré vyhovujú danému miestu. Pre spoje sa využíva princíp pera a drážky. Vďaka tomu je jednoduchá výmena poškodených kusov.

Stupne kvality

Palubovku si pri pokladaní na rôzne povrchy a v rôznych miestnostiach môžete vybrať v kvalite, ktorá je dostačujúca práve pre dané účely. Inak budete vyberať materiál pre použitie v záhradnej miestnosti a inak v obývacej izbe. Aj pre ošetrenie povrchu nájdete príslušný a vhodný typ úpravy. Rozmery sa dajú prispôsobiť vymedzenej ploche. Pri obkladoch stien oceníte ich variabilnosť. Zaujímavosťou pre vás môže byť dovoz k vám na miesto určenia alebo zvýhodnené ceny. Ak budete uvažovať nad použitím tohto materiálu, radi vám dodáme aj dokončovacie a podkladové lišty.

Možnosti použitia:

Interiér
Stenyvšetkých miestností, okolie odpočinkových zón, sociálne zariadenie, kúpeľne a pod.

Podlahy v obývačke, spálni, predsieni a ďalších miestnostiach.

Stropy vo všetkých častiach bytu či rodinného domu.
A to všetko je použiteľné nielen v objektoch určených na bývanie, no i kanceláriách, rekreačných zariadeniach a na mnohých ďalších miestach.

Exteriér

Altány rôzneho typu, všetky odpočinkové priestory.
Miesta pre prípravu jedla, záhradné kuchyne.

Chodníky v okolí bazénu alebo pri ľubovoľnej zatrávnenej ploche.
Alebo obklad vonkajšej steny domu vám razom vytvorí stavbu, pripomínajúcu drevenice našich starých rodičov ibaže v novom kabáte.
A o to ide, vziať si z minulosti to dobré, rokmi preverené a vliať do toho nový život.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pohodlné a príjemné