Nezařazené

Triky na pridanie objemu do vášho domova


Dostatok svetla robí zázraky
Správne svetlo robí celkový rozdiel, čo sa týka miestnosti. Zatiaľ čo miestnosť môže korešpondovať štandardnými žiarivkami, môžete pridať hĺbku iba zmenou intenzity žiaroviek. Pridajte viac teplých svetelných zdrojov, ktoré vám pomôžu opticky zväčšiť plochu a zároveň vyhovujú vášmu vkusu.

apartmán

Zamerajte sa na farbu stien
Keď ste celý deň obklopení štyrmi stenami, uistite sa, že vyzerajú fantasticky. Svieži náter alebo dokonca jednoduchšie tapety dokážu urobiť z vašej izby zázraky. Moderný dekoratívny štýl, ktorý je možné vyskúšať, je kompenzácia neutrálnych tónov na troch stenách s jednou stenou v pastelových odtieňoch, textúrach alebo na ňu môžete aplikovať tapetu. Budete mať pocit, že vchádzate do novej miestnosti!

Obrazy a dekorácie sú in
Ak ste fanúšikom základných tónov krémových a béžových farieb pre vaše steny, ozdobte ich umeleckým umením! Nájdite žáner umeleckých diel, ktoré si môžete vychutnať a rozdeľte ich po všetkých stenách. Celkovo zmení vzhľad miestnosti.
Existuje niekoľko vecí, ktoré premieňajú dom na domov a jedným z nich sú investičné kúsky, ktoré zahŕňajú sošky, artefakty, fotografie a podobne. Uvedenie myšlienky a energie do týchto umeleckých kúskov môže zmeniť váš priestor a dodá vášmu domovu honosný vzhľad.

Nebojte sa kombinovať
Namiesto toho, aby ste sa obmedzili na udržiavanie jedinej témy v celom dome, skúste miešať a porovnávať. Kombinácia kusov umožňuje zaujímavý dizajn.

Stavte na koberce
Ak je práca s obkladačkami príliš veľkou záťažou pri obnove vašej podlahy, premiešajte ju s kobercami. Sú perfektným dočasným spôsobom, ako vstreknúť svoju osobnosť do priestoru vo vašom dome.

komoda

Prevoňajte váš domov
Čo je najdôležitejšie, uistite sa, že váš domov vylučuje príjemnú vôňu, ktorá je prvou zmysluplnou nálepkou, ktorú si hostia všimnú pri vstupe. Zvoľte príjemné citrusové alebo kvetinové vône, pričom môžete využiť difuzéry, aby sa vôňa po byte rozšírila.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Triky na pridanie objemu do vášho domova