Produkty

Kvalitný matrac, kvalitný život

Kvalitný spánok nám pomôže k úspešnému a príjemne prežitému dňu. Samozrejme na kvalitu spánku má neodmysliteľný vplyv práve matrac, na ktorom spíme. Kvalitný spánok je jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré ovplyvňujú náš život, zdravie, či už po psychickej ale aj fyzickej stránke. Kvalitným matracom dosiahneme rovnováhu medzi odpočinkom psychickým a odpočinkom fyzickým. Netreba poukazovať na to, že ako sa vyspíte v noci, tak sa budete samozrejme cez deň cítiť.

bohemsky spánok

Správnym a kvalitným matracom dosiahnete najmä správnu oporu tela, najmä chrbtice. Matrac teda musí správne kopírovať telo človeka, čo matrace zo studenej peny vyrobenej technológiou crash toto veľmi dôležité kritérium spĺňajú dokonale. Perfektne sa prispôsobujú tvaru tela a majú podstatne lepšiu tvarovú pamäť ako matrace zo studenej peny, ktoré nie sú vyrobené už spomínanou crash technológiou. Preto Vám ponúkame kvalitné matrace v širokej škále hrubosti, tvrdosti a taktiež aj rozmerov. V neposlednom rade Vám taktiež ponúkame matrace zo škály antibakteriálnych od švajčiarskej spoločnosti Sanitized.

super spánok

V dnešnej dobe mať kvalitný matrac, zároveň z rady antibakteriálnych, je veľmi žiadaná a cenená vlastnosť matraca. Antibakteriálne matrace majú funkciu likvidovania roztočov, baktérií a plesní. Zabraňuje množeniu týchto roztočov čím zamedzuje vzniku nepríjemných zápachov. Objavte dokonalý pocit luxusu pri ležaní na týchto kvalitných matracoch a neváhajte si vybrať z pestrého množstva ponúkaných produktov. Naše matrace disponujú s rôznymi povrchovými úpravami podľa Vašich potrieb. Ak potrebujete oporu pre chrbticu, vyberte si matrac Calia. Pre komfort ramien a bedier si vyberte z matracov značky Swing sanitized. Pri matracoch Mercedes dosiahnete komfort najvyššej úrovne v oblasti pod ramenom a kolenami, kde sme na vrch matraca použili revolučnú penu Watergel. Z našich matracov si určite vyberiete. Nezabúdajte, že do kvality zdravia sa oplatí investovať.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kvalitný matrac, kvalitný život