Produkty

Plast je odolný a výborný izolant

Poštové služby, obchodníci, ale aj gazdinky v domácnostiach už spoznali kvalitu a fantastické vlastnosti plastových obálok, ktoré využívame na uskladnenie alebo pri posielaní tovarov, ktoré majú menšie rozmery, sú krehké alebo sypké a my sa potrebujeme spoľahnúť na to, že sa vždy dostanú k adresátom v poriadku alebo ich len chceme v domácnosti na nejaký čas odložiť.

Papierové obálky v príjemných farbách

Plastové obálky sa vyrábajú ako alternatíva ku kartónovým škatuliam, ktoré sme využívali pri balení tovarov, to síce platí aj dnes, hlavne ak ide o predmety väčších rozmerov, ktoré sa do plastovej obálky nezmestia, no v súčasnosti už prevažujú tie plastové, pretože vo väčšej miere sa balia menšie predmety. Plastová obálka ako už názov hovorí sa vyrába z odolného plastu, ktorý môže mať hrúbku 50, 60, 70 a 90 mikrometrov, asi v trinástich rozličných veľkostiach, s lepiacim pásikom na boku alebo so zapínaním na ZIP či posuvným jazdcom. Na predaj ich ponúkajú na pošte alebo aj na internetových stránkach.

Pri posielaní tovaru poštou sú plastové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk neoceniteľné, pretože ich obsah je vo vnútri chránený pred vysypaním, dovnútra sa nedostane prach, nečistoty, voda a vlhkosť a vďaka tomu, že majú vnútornú stranu čiernej farby ani slnečné lúče či zrak nepovolaných osôb. Obsah tak zostane diskrétne utajený, v obálke sú v bezpečí aj dôležité dokumenty, knihy či tlačoviny, drobné súčiastky, kozmetika alebo bižutéria, dokonca sa tam zmestí aj textil menších rozmerov.

Aj šperky môžete poslať v plastovej obálke

Vonkajšia strana plastových obálok býva prevažne biela, no k dispozícii sú už aj farebné alternatívy či čierna, a tiež obálka v holografickej úprave. Lepiaci pásik je súčasťou obálok, tie sa však dajú použiť iba jednorazovo, no obálky, ktoré sa zatvárajú na ZIP alebo posuvným jazdcom môžeme otvárať a zatvárať mnohokrát. Okrem tejto výhody výrobcovia ponúkajú zákazníkom aj balenia s 10, 100 či 200 kusmi obálok, ktoré sú finančne výhodnejšie.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Plast je odolný a výborný izolant