Produkty

Penis nie je sval. Prekrvovať ho musíte trochu inak

Páni, začnem zhurta, pretože táto téma je príliš obsiahla na to, aby sme ju stihli rozobrať a rozpitvať do posledného detailu. Hovorím o problémoch s erekciou, ktoré trápia každého druhého muža na svete. Predtým, ako vám vysvetlím, prečo vlastne, alebo lepšie povedané, ako funguje váš penis a prečo k týmto problémom dochádza, vám poviem aj niekoľko riešení, ktoré môžu byť veľmi nápomocné pri posilňovaní vašej erekcie.

Muž s bradou sa pozerá von oknom a tvár sa smutne

  1. Cialis: Ide o tabletky podobné Viagre, no v mojom prípade boli omnoho účinnejšie.
  2. Pohyb: Cvičte, behajte, skáčte, proste sa hýbte, koľko sa len dá.
  3. Sex:Sexujte, lebo pravidelným sexom si erekciu len zlepšujete a posilňujete.

Ako funguje váš penis

Erekcia je ovplyvnená prekrvením vášho pohlavného údu. Mnohá chlapi sú však presvedčení o tom, že ich penis sa dokáže postaviť preto, lebo je to sval. Nie, nie, milí chlapi, penis skutočne sval nie je. Dokonca v ňom žiadne svaly nemáte, takže ak si myslíte, že cviky, ktoré slúžia na „posilňovanie“ penisu pomôžu, tak nepomôžu. Pozor, tie na prekrvenie áno.

Mužské a ženské nohy oproti sebe v snehu

Penis sa skladá z mäkkého tkaniva a takzvaných toporivých telies. Ktoré stoja za erekciou. Ak vám to tam dole teda nefunguje správne, problém je práve v týchto telieskach a tkanive, nie v tom, že sval na penise je slabý. To nie je možné, lebo tam žiadny sval nie je. Problém môže byť niekedy aj v takzvanom závesnom väze, ktorá sa nachádza medzi podbruškom a koreňom penisu. To je však veľmi málo pravdepodobné, no, ako som povedal, na druhej strane nie nemožné.

Posilňovanie nepomôže

Ešte pár slov k cvikom, ktoré som spomenul vyššie. Cviky na zlepšenie erekcie musia byť zamerané na prekrvovanie penisu, nie na jeho posilňovanie. Mäkké tkanivo sa nedá vypracovať ako biceps na ruke alebo sval na stehne. Dá sa iba prekrviť a nakopnúť, preto sa pri zlepšovaní svojej erekcie sústreďte práve na túto oblasť a činnosti.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Penis nie je sval. Prekrvovať ho musíte trochu inak