Produkty

Objavte funkčnosť a estetiku sklenených posuvných dverí

Realizáciou sklenených posuvných dverí z ponuky sklenené posuvné dvere dáte nový nádych modernému ale aj staršiemu interiéru a vytvoríte z neho priestor, ktorý bude práve vďaka dverám stredobodom pozornosti. Samostatné sklenené plochy v rôznom osadení a upevnení presvetlia a oživia každý interiér a práve vďaka prirodzenému prieniku svetla do miestnosti získate vzdušný a čistý pocit, vďaka ktorému sa v ňom budete cítiť príjemne a pohodlne. Inšpiráciu načerpáte na webovej stránke ponuky, kde si vyberiete možnosti osadenia, typ dverí, či už jednokrídlové alebo viackrídlové posuvné systémy, povrchové úpravy skla, ktoré majú nekonečné možnosti realizácie.

viackrídlové sklenené posuvné dvere

Posuvnými dverami vždy ušetríte priestor, takže ich osadenie napríklad do menších priestorov v domácnosti je vždy dobrá voľba. Vhodné sú napríklad na oddelenie kúpeľne, prípadne ako prechody medzi izbami, s matnou povrchovou úpravou vytvoria súkromie, prepustia svetlo a navyše budú pôsobiť elegantným dojmom a ich dizajn prinesie interiéru nadčasovosť. Voľbou a výberom sklenených posuvných dverí vždy dokonale zmeníte interiér a napríklad aj zo strohej pracovne vytvoríte modernú oázu, kde bude prúdiť pozitívna energia vďaka dostatku svetla. Použité sklo je špeciálne, má patentovanú technológiu úpravy, je takmer nerozbitné, pevné a pritom ľahké, takže manipulácia s dverami nie je náročná.

posuvné dvere zo skla

Posuvné mechanizmy sú spoľahlivé, s tichým dojazdom dverí, jednoduchým otváraním a bezpečným zatváraním, manipuláciu s dverami hravo zvládnu aj deti. Sklo je ideálny dizajnový prvok, je síce jednoduchý materiál ale s veľkou dizajnovou silou, eleganciou a luxusom. Vhodne sa kombinuje so všetkými materiálmi, dokonca aj kvety v priestore vyniknú viac pôsobením svetla a skla. Sklenené posuvné dvere sú rozumnou investíciou aj z hľadiska ich nadčasovosti a dlhej životnosti, majú jednoduchú údržbu a vždy sú ako nové.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Objavte funkčnosť a estetiku sklenených posuvných dverí