Produkty

Kvalitný IBC kontajner

Ak hľadáte kvalitný IBC kontajner, určite Vás zaujme ponuka spoločnosti Schoeller Allibert. Môžete si vyberať zo širokej ponuky IBC kontajnerov rôznych veľkostí. Je len na Vás, či si vyberiete kontajner s objemom 250 l, IBC kontajner 300l, 1060 l alebo jeden z mnohých ďalších modelov kontajnerov tohto typu. Schoeller Allibert je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu kontajnerov a prepraviek rôzneho využitia. Už spomenuté IBC kontajnery nie sú výnimkou. Kúpou IBC kontajnera vyrobeného firmou Schoeller Allibert získate vysokokvalitný kontajner určený na prevoz tovaru tekutého skupenstva.

lodná doprava

Veľmi obľúbený je napríklad model 4420032 – CL285. Je v ňom možné uskladniť až 1079 litrov kvapaliny. Vnútri kontajnera je umiestnený jednorazový vak, ktorý zabraňuje kontaminácii jeho obsahu. Disponuje spodným odtokom, čím sa stáva vyprázdňovanie kontajneru jednoduchou záležitosťou. Jednoduché je aj jeho udržovanie v hygienickej nezávadnosti, keďže je ľahko umývateľný. Môžete ho použiť aj na transport námornou dopravou, je na to dokonale uspôsobený. Praktické je aj to, že je možné ho stohovať, čím je zjednodušený nielen transport, ale aj skladovanie tohto typu kontajnerov.

kvapalina

Ak potrebujete prevážať, či skladovať menší objem kvapaliny, možno Vás skôr zaujme model 4430010 – CL65, ktorý má využiteľný objem 250 litrov. Má hmotnosť len 20 kg a je plne recyklovateľný. Úsporu miesta zabezpečuje možnosť skladania tohto modelu IBC kontajneru. Vyrobený je tak, že je absolútne v súlade s normami ISO. Nahliadnite do širokej ponuky IBC kontajnerov od spoločnosti Schoeller Allibert a vyberte si presne taký, aký potrebujete vo Vašom podnikaní. Kontajner Vám dlho vydrží, čím zníži Vaše náklady na nákup prepravných produktov. Všetky IBC kontajnery, ale aj prepravky, plastové palety, vedrá, vozíky, prepravky na fľaše a mnoho ďalšieho nájdete na webovej stránke spoločnosti.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kvalitný IBC kontajner