Produkty

Probiotiká pomáhajú aj pri ženských zdravotných ťažkostiach

Počas života človeka postretne viac alebo menej zdravotných ťažkostí, s ktorými sa musíme popasovať. Niekedy je liečba zdĺhavá a náročná, a stačilo by možno iba viac pozornosti venovať prevencii, aby nedochádzalo k najhoršiemu. Ženy by si svoj zdravie mali takisto vážiť a venovať sa prevencii v každom ohľade.

Zdravá žena je aktívna

Dospelá zdravá a aktívna žena nemá dôvod trápiť sa s intímnymi ťažkosťami, ak si zachová rovnováhu dobrých a zlých baktérií vo vagíne, ktoré by sa mali pohybovať na hodnote asi 50 druhov. Dôležité je nedopustiť rast tých “zlých“, pretože ak ich je nadbytok, tak sa prejavujú napríklad pálením alebo svrbením v intímnej oblasti, výtokom, pri pohlavnom styku tak môžu prenášať pohlavné choroby a dokonca ohrozia aj tehotenstvo.

Na všetky spomínané ťažkosti treba nasadiť vaginálne probiotiká pre ženy Naturesaid, ktoré sú účinnou zbraňou v boji s premnoženými zlými baktériami a pomáhajú s pribúdaním tých prospešných, aby nastal vyvážený stav. Intímne partie ženského tela sú veľmi citlivé na akékoľvek zmeny v organizme, vplývajú na ne rozličné okolnosti, a preto je v tomto prostredí dôležitá dominancia laktobacilov.

Probiotiká bojujú s rozličnými ženskými problémami vrátane mykózy, no majú aj veľa iných dobrých vlastností. Nie je to len rast dobrých baktérií, ktoré podporujú, ale vplývajú aj na zdravé trávenie, celkovo majú vplyv na dobre fungujúci metabolizmus, výrazne posilňujú imunitu a okrem týchto zdravotných benefitov sa im pripisuje aj schopnosť podporovať psychickú vyrovnanosť ženy.

Intímne zdravie netreba zanedbávať

Probiotiká s názvom Pro-30 Max– obsahujú 30 miliárd baktérií a 8 probiotických kmeňov, pozitívne vplývajú na trávenie a pomáhajú vstrebávaniu živín, sú vhodné aj pre ľudí s laktózovou intoleranciou. Pro-INTIMATE- tak sa nazýva riešenie pre spôsob liečenia bakteriálnej a kvasinkovej infekcie, ktoré napádajú intímne partie ženy, zameriavajú sa na opakované zápaly a podporujú rast dobrých baktérií.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Probiotiká pomáhajú aj pri ženských zdravotných ťažkostiach