Business

Dôvody prečo skúsiť tantra masáž

Čo je tantra masáž?

Ide o typ masáže, ktorý je známy svojimi sexuálnymi prvkami. Avšak, nejde o sex, ale o spojenie duše a fyzickej harmónie dvoch tiel. Základom je aj relaxácia, správne dýchanie, prípadne meditácia a iné vyššie spojenie. Ako prvý dôvod uvádzame pocit relaxácie, oddychu a uvoľnenia. Ľudia si môžu vďaka tejto masáži oddýchnuť a prísť na iné myšlienky

Znižuje stres a pocit depresie a úzkosti. Je to jednou z najlepších výhod tejto masáže. Ľudia, čo zažívajú v živote veľa stresu, napríklad v práci alebo doma, môžu si ho veľmi jednoducho zmierniť, ak budú tantrické a iné erotické masáže praktikovať pravidelne. Keďže pocit slasti, ktorú účastníci zažívajú zvyšuje endorfíny v krvi, vďaka nim sa budete cítiť šťastnejšie a zredukujú sa vám stresové hormóny. Ak ho budete praktikovať s partnerom, môžete sa s nm veľmi fyzicky a psychicky zblížiť.

zena hladi muza

Ďalším skvelým dôvodom je zníženie bolesti. Ak už ide o bolesť hlavy alebo svalov, tantrická masáž vám s týmto problémom môže pomôcť. Je vedecky dokázané, že tento typ masáží znižuje výskyt bolesti hlavy. Pri bolestiach svalov ich môžete fyzickým dotykom zmierniť, pri niektorým masážnych ťahoch zväčša v oblasti intímnych partií dochádza k uvoľňovaniu všetkých svalov v tele.

Tantra masáž vám môže zlepšiť spánok. Taktiež je vedecky dokázané, že tantrická masáž vám predlžuje hlboký a REM spánok, vďaka ktorému sa ráno zobudíte sviežejší a kvalita vášho spánku sa oveľa zlepší. Taktiež napomáha zmierniť spomínaný stres a bolesti, čo vám taktiež napomôže k zlepšeniu spánku.

muz a zena

Môžete si zvýšiť sebavedomie. Či už sa masírujete s partnerom, alebo v masážnom salóne s masérkou, pri tantrickej masáži sa takmer každý cíti dobre vo svojom tele. To znamená že je pravdepodobnejšie, že vám to zvýši aj vaše sebavedomie. Ako posledný dôvod uvádzame Zvýšenie svojej flexibilty a ohybnosti svalov. Pri pravidelnej tantrickej masáži si s vďaka rôznym pohybom zvyšujete svoju ohybnosť.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dôvody prečo skúsiť tantra masáž