Business

Aj tí najmenší

Už od jedného roku sú schopní postarať sa o vaše dieťatko. S otvorenou náručou ho privítajú v súkromných jasliach bratislava, ktoré nájdete v tichej časti v malej rodinnej vilke. Je to skutočne príjemné miesto disponujúce aj záhradkou. Pobyt vonku je preto viac bezpečný a monitorovaný skúseným personálom. Pretože ľudia pracujúci v tomto zariadení majú svoju prácu aj ako koníček a venujú sa jej s veľkým nasadením, pripravujú pre deti mnohé zaujímavé aktivity:

děcko

® divadielka
® krúžky
® výlety
® oslavy
® a mnohé ďalšie,

všetko prispôsobené veku dieťatka. Naviac sa všetko riadi školským vzdelávacím programom rovnako ako v štátnych zariadeniach.
Dostupnosť zariadenia je veľmi dobrá.

Čo ponúka?

Opatrovanie detí od jedného do šiestich rokov. Sú tu tri triedy po päť detí, čo je veľmi dobrý počet pre individuálny prístup k jednotlivým drobčekom. Pretože sú rôzneho veku, pripomína to klasické rodinné prostredie, ktoré dáva veľa podnetov pre osobný rozvoj. Výhodou je, že ak dieťatko nosí ešte plienky, nie je to prekážka pre jeho prijatie. Výborná strava a vyvážený pitný režim je zabezpečený v plnom rozsahu. V jedálni sa deti učia, prípadne si utvrdzujú, vhodné stravovacie návyky. Ďalej sa v nich pestuje kladný vzťah k prírode, učia sa starať o bylinky, ktoré nájdu na záhradke. Okrem tohto vonkajšieho priestoru sa dostanú aj na detské ihriská v rámci každodenných vychádzok.

jesle
Prevádzka je od siedmej do sedemnástej hodiny, no dá sa dohovoriť aj individuálna starostlivosť v priebehu večera. Nástup do zariadenia je možný počas celého roka. Cena sa odvíja od doby opatrovania a to či sa bude jednať o poldennú, celodennú alebo inú formu.

Spokojnosť rodičov a detí je základným pilierom. Preto sa pracovníci snažia vychádzať v ústrety ich požiadavkám a prebieha tu komunikácia na veľmi priateľskej úrovni.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Aj tí najmenší