Business

Domáci test pitnej vody

Možno aj práve vás trápi problém s tvrdou vodou. Tá v domácnosti spôsobuje viaceré problémy. Určite vám neunikol povlak vodného kameňa na miestach, ktoré majú pravidelný kontakt s vodou. Jeho odstraňovanie počas upratovania nie je jednoduché a stojí nás to nemalé financie, ktoré musíme investovať do účinných čistiacich prostriedkov. Čo je však ešte horšie, je pomalé, no isté poškodzovanie elektrických spotrebičov, ktoré pracujú s vodou. Práčky, či umývačky riadu môžu byť poškodzované sústavným ukladaním vodného kameňa. Mnohokrát to však zistíme, až keď už je neskoro a dôjde k trvalému poškodeniu spotrebiča.

pohár vody

To, ako veľmi tvrdú vodu máte, môžete zistiť rýchlo, lacno a jednoducho. Spôsob, ako zmerať tvrdosť vody, vám prináša odborník na vodu Vodaservis. Kúpte si domáci test vody a dozviete sa odpoveď v pohodlí vášho domova. Výsledky domáceho testu vody vás informujú nielen o tvrdosti vody, ale prinesú vám informácie aj o jej ďalších vlastnostiach. Veľmi dôležitú informáciu prináša hodnota dusitanov vo vašej vode, pretože práve tie sú nebezpečné hlavne pre deti. Získate informáciu aj o tom, aká je hodnota dusičnanov vo vašej vode. Ich prítomnosť môže vypovedať o znečistení vody fekáliami. Domáci test vody zmeria aj pH a chlór. Jeden test stojí len 6,50€, takže si ho môže dovoliť každý.

voda na rukách

Ak zistíte, že vaša voda vykazuje známky jej znečistenia, či inej zníženej kvality, obráťte sa na pracovníkov Vodaservisu a tí vám s radosťou pomôžu s riešením vášho konkrétneho problému. V ich e-shope nájdete produkty na rôzne formy úpravy vody za skvelé ceny. Nakúpite u nich produkty súvisiace s analýzou vody, rôzne filtre na vodu, filtračné vložky, UV lampy na účinnú dezinfekciu vody, siliphos, ale aj zmäkčovače, či výdajníky vody. Vaše otázky ohľadom produktov zašlite na mailovú adresu info@vodaservis.sk.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Domáci test pitnej vody