Business

Klíma práve pre Vás

Na trhu je obrovské množstvo spoločností ponúkajúcich klimatizácie. Spoločnosť MASTERKLIMA Vám prináša najvyššiu kvalitu v montážach klimatizácií ale aj najvyššiu kvalitu v samotných klimatizáciách. Klimatizácia MIDEA je jednou z popredných vysoko kvalitných klimatizácií na trhu. Ponúka mnoho funkcií o ktorých si teraz povieme. Klimatizácia MIDEA Xtreme Save 3,5 kW, MG2X-12-SP vyniká svojou energetickou účinnosťou pri spotrebe a výkone. Jedná sa o vysoko kvalitnú klimatizáciu, ktorá Vám ponúka možnosť ovládania aj cez wifi a okrem chladenia Vám vie Váš priestor aj vykúriť.

Pri spotrebe energií je to popredná klimatizácia s možnosťou nočného režimu ale taktiež aj GEAR SHIFT, pri ktorom máte možnosť nastavenia výkonu samotného kompresora na 50%, 75% ale aj na 100%. Týmto nastavením dosiahnete priamu reguláciu spotreby energií.

príjemná klíma

V ďalšom kroku sa táto klimatizácia môže pýšiť samočistiacou funkciou, čo výrazne zabraňuje množeniu baktérií. Týmto krokom zároveň dosahuje lepší prenos tepla do vnútornej jednotky. Reguláciu tepla dosiahnete jednoducho aj s pomocou teplomera zabudovaného priamo v diaľkovom ovládači, ktorý komunikuje s jednotkou a tak dosahuje nastavenie a dodržanie teploty na správnom mieste. Hlučnosť samotnej jednotky je pomerne malá, o čo sa postará zabudovaný kvalitný ventilátor, nachádzajúci sa priamo vo vnútornej jednotke.

klimatizačná jednotka

Pri klimatizácii MIDEA sa môžete spoľahnúť na bezproblémové vykurovanie aj pri skutočne extrémnych teplotách až do -15 stupňov. Možných chýb a nastavení sa nemusíte obávať, táto klimatizačná jednotka zvládne naozaj mnoho. Sama si dokáže detekovať a odhaliť prípadné chyby automaticky, na čo Vás upozorní jednoducho pomocou aplikácie cez Váš smartfón. Na masterklima.sk nájdete viacero klimatizácií aj v iných značkách no všetky sú vo vysokej kvalite na ktorú sa môžete spoľahnúť. Samotnú montáž a servis klimatizácií môžete očakávať ako samozrejmosť.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Klíma práve pre Vás