Produkty

D-Nails

Lámete si aj tento rok hlavu nad darčekom pre vašu tínedžerky, ktorá už všetko má? Napriek tomu, že dieťa dobre poznáme, je niekedy veľmi ťažké kúpiť vianočný darček, ktorý by ho potešil a zároveň by to bolo niečo originálne. Naše deti sú už generácia, ktorá buď všetko má, alebo si to ľahko vie kúpiť aj počas roka, či už za vreckové, alebo svoje vlastné peniaze, keď cez leto brigáduje. Rozmýšľali sme preto za vás. A tu máme zopár typov.

vianoce

  1. Kozmetika – aj keď to na prvý pohľad môže byť ako klišé, ktoré každoročne preskakujete, nemusí to byť až taký zlý nápad. Dnes už máte možnosť kúpiť aj nejakú originálnu kozmetiku, či už prírodnú, ručne robenú, alebo exluzívnu, ktorá je pekne zabalená v nejakej tej darčekovej sade. A povedzme si úprimne, ktorá žena sa nepoteší novej kozmetike.
  2. Set na nechty – V každom období je dôležité, aby sa dievča cítilo dobre a spokojné sama so sebou, v tínedžerskom období to platí dvojnásobne. Aj upravené ruky sú dôležitým prvkom v celkovom zovňajšku, veď viac ako 60 percent ľudí, s ktorými sa stretneme, sa nám pozrie vedome, či nevedome na naše ruky. Upravené nechty a pekná manikúra hovoria o žene naozaj veľa. Pravidelná úprava nechtov v salóne môže byť dosť finančne náročná, ale keď sa dievča naučí robť manikúru sama, je to oveľa výhodnejšie, a okrem toho sa naučí niečo nové, čo ju možno bude baviť a zmysluplne využije svoj voľný čas.
  3. Darčeková poukážka – keď už naozaj neviete čo, je tu možnosť darčekovej poukážky do jej obľúbeného obchodu, alebo napríklad aj na doplnky na manikúru.

manikúra

V D-Nails nájdete všetko pre vašu tínedžerku, či už je to set na nechty, alebo darčeková poukážka, či výber napríklad z mihalníc, ktoré si môže aplikovať, aby sa jej zväčšil objem. U nás si darček vyberie každé dievča. Pozrite sa na našu internetovú stránku a zistite o našej ponuke viac.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem D-Nails