Nezařazené

TOP aplikácie roku 2018

Tým najväčším trhom s aplikáciami je v súčasnosti obchod Google Play pre operačný systém Android s množstvom skvelých a užitočných aplikácií zadarmo. Poďme sa pozrieť na zoznam tých najlepších za tento rok.

android

  1. Bookscanner Pro– Ako už názov napovedá, ide o špeciálne fotenie knižných stránok, ktoré Vám aplikácia sama pretransformuje do podoby elektronickej knihy, vrátane korekcií obrazu či tvaru. Aplikácia podporuje až dvanásť formátov exportu a obsahuje cez 190 podporovaných jazykov. Za pro verziu zaplatíte niečo okolo dvadsať eur.
  2. Castbox– Castbox je aplikácia na počúvanie podcastov a to aj so slovenským obsahom. Zobrazuje ich automaticky, jeden za druhým a môžete si ich takisto rôzne prehadzovať. Vyhľadávanie je možné na základe kategórií a dá sa prihlásiť k rozhlasovým reláciám.
  3. Flyperlink– Alebo ako vyhľadávať veci v prehliadači a zároveň mať spustenú aj inú aplikáciu. Nájdete ho vždy v bubline na kraji displeja a zároveň sa veľmi podobá modernému browseru, takže reklám sa s ním báť nemusíte.
  4. Evernote– Ak sa poznámkové bloky úplne stratia z našich rúk, bude na tom mať zásluhu medzi ostatnými určite aj táto aplikácia. Evernote totiž predstavuje jednu z najlepších aplikácií, slúžiacich ako poznámkový blok. Nielenže text môžete v aplikácií členiť do viacerých sekcií, ale môžete k nemu aj pridať rôzne videá, fotografie alebo zvukové súbory. Vďaka synchronizácii cez cloud budete mať Vaše poznámky prístupné na každom zariadení a v neposlednom rade, aplikácia je zadarmo.
  5. 9GAG – Táto aplikácia je centrom zábavy a každodennou dávkou vtipných obrázkov a videí. Poznať ju môžete zo sociálnych sietí a tento krát už má aj vlastnú aplikáciu.

technologie

  1. SkyEye– Táto vychytávka z Vás zasa spraví experta na nočnú oblohu. Stačí, ak si na svojom zariadení zapnete GPS a namierite ho na nočnú oblohu. Aplikácia Vám zobrazí mapu oblohy, vrátane názvov súhvezdí. Taktiež je zadarmo.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem TOP aplikácie roku 2018