Nezařazené

Spoločnosť Tinder spustila novú funkciu, ktorá sleduje miesta, ktoré navštívite

Aplikácia práve vydala nový produkt nazvaný „Miesta“, ktorý sleduje každý verejný priestor, ktorý ste navštívili – od reštaurácií až po telocvičňu až po miestny obchod s potravinami – a spája vás s ľuďmi, ktorí boli na tom istom mieste.
Moja skromná cesta do IGA včera v noci? Boli mi priradení tri chlapci, ktorí nepochybne vyčistili tie isté uličky pre zľavu čipov Red Rock deli. Rýchla prechádzka cez severný koniec hlavnej stanice? Náhle prúdenie.
Miestna telocvičňa, do ktorej som nikdy nevstúpil, ale myslel som, že sa sem podpisuje za posledných šesť mesiacov? Sedem ďalších oprávnených bakalárov.
Aktualizácia bola spustená včera v Sydney, Brisbane a Santiago v Čile, ale očakáva sa, že po globálnom vykorenení sa očakáva globálne.

homosexualita

Myšlienka podľa Tinderu je poskytnúť používateľom spoločný záujem – či už ide o šport, psík alebo pitie v tmavom baru. Je napájaný cez Foursquare, aplikáciu vyhľadávania a vyhľadávania, ktorá identifikuje verejné priestory. „Teraz máte niečo spoločné, máte aj skutočný ľadoborec a svoje prvé miesto,“ hovorí Tinder na svojom blogu.

„Naším cieľom je vytvoriť skutočnejšie spojenie a kvalitnejšie konverzácie,“ povedala Samantha Stevensová, riaditeľka lokálnych produktov spoločnosti App.
Tinder nie je prvou aplikáciou na pripojenie ľudí prostredníctvom ich polohy. Spoločnosť Happn pracuje podobným spôsobom a spája ľudí, ktorí chodia po sebe, keď sú prihlásení do aplikácie.

vášen

Je to určite pragmatické, aj keď je tu strašidelné, že vidíte všetky miesta, na ktoré ste chodili, počas posledných dní zaznamenaných a zaznamenaných na mape. Bolo by to stalkerov sen.
Podľa dátumu aplikácie, súkromné ​​miesta ako banky, lekárske kancelárie a vaše pracovisko nebude zdieľať. Ak ste trochu opatrní na základe dátového škandálu obklopujúceho Facebook – ktorý odkazuje na Tinder – strach nie. Prínosom je všetko, že sa musíte prihlásiť a môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Spoločnosť Tinder spustila novú funkciu, ktorá sleduje miesta, ktoré navštívite