Životný štýl

Keď jem čipsy, nepočujem film

Nevyhnutnou súčasťou každého pozerania filmu sa stalo jedlo. A to nie hocijaké klasické jedlá. Musia to byť pukance alebo čipsy. Tento zvyk sa k nám dostal, samozrejme, taktiež zo západnej časti sveta. Teda, zo západnej smerom od nás.
Keď opúšťate kinosálu, pohľad vám padne na podlahu. Je posiata pukancami a fľakatá od rozliatych majonéz a omáčiek. Nuž, tento fenomén nie je zrovna zárukou čistoty. Ale za to je veľmi chutný.

tacos

Čo teda dostaneme v kinosálach

V kinosálach sa najčastejšie predávajú solené a rôzne kukuričné lupienky, známe pod názvom tortila. Tieto lupienky bývajú občas mierne pikantné alebo s príchuťou papriky, či cibule. Ale najčastejšie sú predávané slané alebo mierne korenené. Samozrejme, nevyhnutnou súčasťou týchto lupienkov sú rôzne omáčky a majonézy. Musíme uznať, že táto kombinácia je veľmi chutná. A dokáže veľmi spríjemniť aj trochu nepríjemný film. Čo je však nevýhoda, je ich cena. Pretože zakúpenie takéhoto chutného pôžitku je častokrát totožné so sumou vstupenky na daný film. Nezmysel? Vôbec nie. Tvrdá realita a tvrdý biznis.

opona

Radi pozeráte filmy doma? Čipsom sa nevyhnete!

Ak však patríte medzi ľudí, ktorí si radšej pozrú dobrý film o seba doma, neradujte sa príliš! Pretože povinnosť zakúpiť a jesť slané lupienky je nevyhnutná aj v prípade domáceho pozerania filmu. Kde si však môžete vydýchnuť, je stav vašej peňaženky. Pretože nakúpiť slané lupienky na pozeranie filmu vás doma vás finančne nezruinuje. Našťastie. Samozrejme, záleží na množstve a na veľkosti obecenstva, ktoré si pozývate na vašu domácu akciu.
Nájdu sa však aj nadšenci, ktorým ku filmu nestačí len dobrý chrumkavý lupienok, ale potrebujú si uvariť celý obed. A tak za provizórnymi stolíkmi pred obrazovkou do seba natláčajú svoje obľúbené jedlo. Tento spôsob pozerania filmu síce často vedie k veľkému neporiadku, nuž ale čo človek nespraví pre svoj pôžitok.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Keď jem čipsy, nepočujem film