Nezařazené

Bude stačiť na jedno nabitie ?


v  Bezdrôtové nabíjačky sú obľúbené po celom svete. Stali sa súčasťou príslušenstva k smartphonu a výdrž majú na jedno nabitie po čas jedného dňa. Avšak teraz prichádza novinka pod názvom NOCABLE ktorá ponúka dva v jednom a to bezdrôtové nabíjanie a externú nabíjačku.

 powee banka


v  NOCABLE má jednoduchý dizajn v tvare kvádra v kombinácii dvoch farieb. Ponúka tiež Lcd displej ktorý informuje o stave batérií v externej nabíjačke. Batérie tejto nabíjačky ponúka plnohodnotných 8000 mha a postačí na nabitie dvoch či troch smartphonou  od ktorých závisí kapacita batérie v smartphone. Túto energiu môžete využiť dvoma spôsobmi. Externá batéria funguje ako bezdrôtová nabíjačka s plnohodnotným štandardom Qi. Či už vlastnite najnovší smartphon od Samsungu alebo IPhone či už staršie smartphoni s podporou Qi nabíjania koncovky nabíjačiek Vás už nemusia vôbec trápiť.

 dobití smartphonu


v  Ak by ste chceli pomôcť kamarátovi ktorý nemá Qi technológiu nie je s tým žiadny problém. Externá nabíjačka disponuje aj štandardnými Usb stupni pre staršie zariadenia. Môžete teda nabíjať až 3 zariadenia súčasne. Dva káblovo a jedno bezdrôtovo. Vďaka dvom potom môžete nabíjať externú nabíjačku a dve zariadenia súčasne bez toho aby sa niečo mohli stať. Ide teda o prvú externú nabíjačku ktorá je bezdrôtová a môže nabíjať viac zariadení naraz. Je jedno ako zariadenia nabíjate či už smartphon alebo tablet , vaše zariadenia nabije tak aby ste ich mohli ďalej používať. Jedno zariadenie môžete nabíjať aj tak že ho dáte do vrecka a jednoducho nabíjate svoje zariadenie. Stačí na to len Qi technológia. Táto bezdrôtová nabíjačka sa začne predávať v decembri 2017 v americkom trhu a do európskeho by mala prísť niekedy budúci rok. Cena tohto zariadenia sa bude pohybovať okolo 45 dolár no na našom trhu sa cena môže líšiť.( Obrázky sú ilustračné ) Miki.


Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bude stačiť na jedno nabitie ?