Produkty

8 najlepších bluetooth reproduktorov

V dnešnej dobe už nemusíte počúvať hudbu vo vyššej hlasitosti len v nudnom interiéri. Prenosné prehrávače sú dostatočne výkonné,  niektoré sú vodeodolné a poskytujú kvalitné prehrávanie hudby priamo cez vaše zariadenia. Niektoré produkty v nasledujúcom  zozname sú také malé, že ich môžete so sebou nosiť dokonca aj vo vašom vrecku.

reproduktor

  1. UE Boom 2 – toto zariadenie má všetko, po čom exteriéroví nadšenci počúvania hudby potrebujú. Prezentuje sa skvelým dizajnom, vodeodolnosťou, protinárazovosťou a veľkým množstvom funkcií. Použiteľný je pre každú príležitosť. Vyniká živým dizajnom a vďaka širokej palete dostupných farieb si môže kupujúci vybrať farbu, ktorá zodpovedá jeho osobnému štýlu.Umožňuje pripojenie viacerých zariadení a a pomocou aplikácie boom  môžete priateľov vyzvať na vojnu DJ-ov.
  2. Fugoo Style – poskytuje úžasný zvuk a dlhú životnosť batérie. Považuje sa za jedného z najlepších bluetooth reproduktorov. Napriek svojmu malému rozmeru ponúka prekvapujúco dobrý zvukový výkon a vydrží až 40 hodín výdrže batérie pri počúvaní na strednej hlasitosti. Pri hlasnom počúvaní dokáže prehrávať až 20 hodín nepretržite.
  3. JBL Charge 3 – vyniká taktiež vodeodolnosťou a má zabudované luxusné basy. Zabezpečuje vynikajúcu kvalitu zvuku bez skreslenia a vďaka jeho nízkej váhe je ľahko prenosný.
  4. Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless – poskytuje perfektný všestranný zvuk a vyniká ikonickým dizajnom. Pri prehrávaní je zvuk čistý a poskytuje priestorové prehrávanie s dynamicky ovládanými basami.
  5. Bose SoundLink Mini II – toto zariadenie je relatívne staršie, ale odpísanie z dôvodu jeho veku by bolo chybou, pretože aj naďalej zostáva jedným z najlepších bezdrôtových prehrávačov. Disponuje kvalitnými, hlbokými basovými reproduktormi a aj napriek tomu, že je rozmerovo malý dokáže prehrávať hudbu kvalitne a dostatočne nahlas.
  6. Anker Soundcore Flare – vyniká pôsobivým zvukom, je vodotesný, cenovo dostupný a disponuje prepojenie s vynikajúcou mobilnou aplikáciou.
  7. UE Wonderboom – poskytuje viacnásobné párovanie a je vodeodolný. Keď nás niekto žiada o odporúčanie na najlepší vodotesný, bezdrôtový reproduktor, tak tento bol vždy na vrchole. Kleslo, pretože nemá dostatok basov, ale aj tak spomedzi všetkých vyniká tým, že najlepšie odoláva vode.
  8. Bang & Olufsen Beoplay P2 – je ultraprenosný a má zabudované perfektné basy vďaka veľkosti. Ľahko použiteľné zariadenie má vytvorenú spoločenskú aplikáciu a  prehrávanie hudby znie skvele.

bluetooth
 
Existuje veľké množstvo zariadení, spomedzi ktorých si môžete vybrať ten najlepší pre vás, ktorý vás vystihuje. Najlepšími prvkami pre vaše rozhodovanie je účel použitia, či už reproduktor potrebujete na pláž, do práce, domácnosti a pod., preto boli vybraté všestranné produkty, z ktorých si určite nejaký ten vhodný pre vás vyberiete.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 8 najlepších bluetooth reproduktorov