Nezařazené

V súboji drahých kovov má striebro navrch

Módne trendy sa po niekoľkých rokoch vracajú, zaznamenávajú síce drobné obmeny, ale základ je rovnaký, no módnejšie prepracovanie je ich pridanou hodnotou. Každý výstrelok módy však nemusíme ihneď kopírovať, dôraz treba klásť na kvalitu a hlavne na to, čo nám pristane, v čom sme samy sebou a čo vystihuje našu podstatu. To isté platí aj o módnych doplnkoch.

Zaujať sa dá aj netradične

Keď sa povie šperk, každému z nás hneď zíde na um zlato alebo striebro, drahé kovy, ktoré sa na ich výrobu používajú asi najčastejšie. Využívame ich lesk na vytvorenie outfitu, ktorý zaujme, je elegantný a štýlový zároveň, obidva druhy pomôžu rozžiariť deň a večerným príležitostiam dodajú nádych noblesy. Zlato je obľúbené, no striebro je univerzálne snáď kvôli tomu, že na výzor nepôsobí až tak slávnostne a môžeme ho nosiť aj v bežné dni.

Medzi šperky, ktoré ženy nosia bežne, patria strieborne nausnice s kamienkami strieborné náušnice. Každodenné povinnosti nám spríjemnia šperky v nenápadných tvaroch, napríklad kruhy, bodky a podobne, večerné udalosti a iné slávnostné príležitosti ponúkajú možnosť trocha popustiť uzdu fantázii a ozdobiť svoje ušné lalôčiky krásnymi skvostami v dizajnovo zaujímavých tvaroch, s pridaním ozdôb v podobe trblietajúcich sa kamienkov rozličných farieb, ktoré sa nádherne lesknú v odraze množstva svetiel a urobia zo ženy bohyňu.

Outfit doladený jemným šperkom

Na internetových stránkach sa dajú nakúpiť strieborné šperky od rozličných výrobcov, všetky s rýdzosťou 925/1000 a s vlastným puncom. Náušnice sú základom vizáže ženy, môžu mať podobu geometrických tvarov, srdiečka, slzičky, retiazky alebo rozmanité abstraktné tvary, výber je široký a záleží iba na konkrétnej žene, pre ktoré sa rozhodne. Striebro však pristane žene každého veku, takže s prihliadnutím na tento fakt treba nakupovať aj tento módny doplnok, ktorý tak bude správnou voľbou. Nosia ho dievčatá, ktoré vyznávajú punk či rebelky s rockovým štýlom, ale aj romantičky s dušou jemnej ženy, univerzálnosť striebra je jeho plusom.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem V súboji drahých kovov má striebro navrch