Business

Čistotu kanalizačného potrubia nezanedbávajte a obráťte sa na odborníkov

Mnohé spotrebiče, ktoré sú nám v domácnostiach k dispozícii a ktoré nám uľahčujú život, si vyžadujú pravidelnú údržbu a revíziu, aby fungovali spoľahlivo čo najdlhšie bez poruchy. Platí to napríklad o kotloch na kúrenie, no takisto je nutné monitorovanie čistoty a priechodnosti kanalizačného a odpadového potrubia.

Kanalizácia je fantastickým výdobytkom, ktorý nám spríjemňuje život, robí ho čistejším a zdravším. Napojenie na sieť kanalizačných potrubí má už takmer každá domácnosť, a to je dosť veľké množstvo, čo predstavuje aj primeranú záťaž na funkčnosť kanalizácie. Do potrubí sa dostávajú kadejaké nečistoty z domácností, a tak sa stáva, že sa upchá a vtedy už dochádza k návratu odpadu prostredníctvom odtoku do bytu, a to je veľmi nepríjemné. V týchto situáciách je už nutné zavolať krtkovanie Trnava na pomoc odborníkov na čistenie kanalizácie, ktoré majú sídlo takmer v každom väčšom meste na Slovensku, aj v Trnave.

drez, voda

Čistenie kanalizácie je možné elektromechanicky a vysokým tlakom, obidva spôsoby sú účinné v boji proti zaneseniu vnútorného povrchu potrubia mastnotou a nečistotami z domácností. Elektromechanické čistenie, čiže krtkovanie sa vykonáva mobilným zariadením, ktoré poháňa elektromotor. Tento spôsob má svoje výhody, a tým je skutočnosť, že dokáže vyčistiť aj potrubie malých rozmerov, nehrozí riziko vyplavenia odpadu z kanalizácie, neznečisťuje tak životné prostredie, dá sa pri ňom použiť veľa hlavíc a nadstavcov a samotné čistenie je veľmi rýchle.

Pri vysokotlakovom čistení sa používa vodné čerpadlo, ktoré poháňa benzínový motor a súčasťou je tiež kvalitná hadica s tryskou na konci. Má dĺžku až 100 metrov, čím umožňuje vyčistenie dlhého úseku potrubia. Jej výhody sú dostupnosť a veľká sila čistenia, minimálne riziko poškodenia potrubia a veľmi rýchla obnova prevádzky.

Potrubie

Firma so sídlom v Trnave okrem týchto základných prác vykonáva aj trasovanie a monitoring kanalizácie a tiež inštalatérske práce rôzneho druhu. K dispozícii sú 24 hodín denne a 7 dní v týždni aj počas štátnych sviatkov.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Čistotu kanalizačného potrubia nezanedbávajte a obráťte sa na odborníkov