Nezařazené

Ako si zariadiť domov?

Zariaďovanie a ladenie výzdoby v dome je väčšinou záležitosťou dám alebo slečien, skrátka dievčat. Chalani, či chlapi nemajú taký dobrý vkus a nevyznajú sa až tak dobre v zariaďovaní ako my dámy. Veď každý z nás je vhodnejší na niečo iné. Pohlavia sme odlišné a tak sa odlišujeme aj v takýchto veciach a záležitostiach. Pri zariaďovaní bytu alebo domu by sme sa teda mali riadiť nasledujúcimi krokmi:

nábytek.jpg

  1. Poriadne si ujasnite svoje predstavy a v akom štýle chcete mať jednotlivé miestnosti.

Nie je nič horšie ako keď sa pozriete do miestnosti a miešajú sa tam všetky možné štýly. Miestnosť potom vyzerá ako keby nejednotná a ako keby ste mali štýl a vkus pri tvorení a nakupovaní vecí do nej.

  1. Pre istotu sa dohodnite aj s partnerom.

Muži sa do takýchto záležitostí väčšinou nemiešajú a nechávajú to všetko na nás. No, pre istotu je potrebné sa ich aspoň trochu opýtať na ich názor, pretože ak zájdete náhodou do nejakej sféry, ktorá je im úplne proti srsti, tak je jednoduchšie to stopnúť hneď na začiatku ako keby ste sa museli kvôli tomu hádať dlhšiu dobu a vy by ste museli všetko čo ste kúpili vyhádzať alebo popredať. Muži sa tvária, že im na tom nezáleží, ale trochu aj záleží len si to ťažšie priznávajú.

starožitnosti.jpg

  1. Nekupujte zbytočne veľa doplnkov.

Doplnky dotvárajú celkový vzhľad miestnosti. Vytvárajú jej ducha a imidž. Bez doplnkov by bola miestnosť smutná a beztvárna. No, keď k vám pozvete prvý krát návštevu do vášho nového bytu, som si takmer istá, že vám ako darček donesú nejaký doplnok do bytu. Je to nezdvorilé takéto darčeky odmietnuť a preto si ho radšej vezmite. Takže vám chcem povedať, že doplnky sa vám isto časom určite nazbierajú a nemusíte ich kupovať nejako veľa. Ak vôbec.
Nezabúdajte, že zariaďovanie domu by mala byť záležitosť, ktorá sa nemení raz za mesiac, ale zariaďujete už na dlhšiu dobu a preto vyberajte také veci, aby boli dostatočne nadčasové.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ako si zariadiť domov?