Produkty

Vyzeráte tak, ako chcete?

Nemusíte sa príliš snažiť a potiť v posilňovni, aby ste schudli a nemusíte ani držať diétu. No teda, nemali by ste sa prežierať a pohyb by mal byť už určitou formou samozrejmosti, ale verte tomu, že nech sa deje čokoľvek, nakoniec ide len o vás a o to, aby ste sa tešili zo všetkého, čo je okolo vás, čo je tu pre vás a s čím môžete rátať aj vtedy, keď máte pocit, že nič nejde podľa plánu. Plán je niekedy to najdôležitejšie, čo máte a v chudnutí je to proste základ. Základ, s ktorým musíte byť stotožnený a keď chcete na niečom stavať, mali by ste urobiť všetko presne tak, ako s tým rátate vy. Ale nech sa deje čokoľvek, mali by ste sa pozrieť hlavne na to, čo podľa vás vyzerá dobre, vďaka čomu sa dobre cítite a čo ste ochotný urobiť preto.

ovoce

Chcete sa zamyslieť nad tým, prečo niekomu ide chudnutie ťažšie a prečo niekomu naopak ľahšie? Je jasné, že presne takto to je, ale verte tomu, že všetko, čo je pre vás najlepšie, nakoniec to buude najlepšie, pretože chcete, aby bolo. A hoci by ste sa chceli pozrieť na veci, s ktorými je všetko jednoduchšie, nakoniec pôjde aj tak len o to, aby ste schudli čo najviac kíl. Všetci odborníci vám budú tvrdiť, že svaly sú silnejšie, práve preto, lebo počas schudnutia priberiete. Asi to znie ako paradox, ale počas chudnutia nikomu nenakecáte, že je to tak.

salát


Apidex je niečím, čo vám dokáže zachrániť krk, pretože verte tomu, že nakoniec to bude len o tom, aby ste nejedli. Teda, nie že nejedli vôbec. Ale musíte proste zabrániť tomu, aby ste sa zbytočne prejedali a aby ste jedli vo chvíľach, kedy je to totálne nevhodné. Hoci by ste to nečakali, pochopíte, že toto vás poteší a bude to viac, než by ste kedy čakali. Asi je smiešne, že všetko, čo ste kedy robili, vás navedie k tomuto momentu a najväčšie pravidlo je „nejesť“. Ale toto vám pomôže s vlčím hladom, čo je viac, než by ste kedy čakali.

5/5 - (1 vote)
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vyzeráte tak, ako chcete?