Produkty

Sendvičové matrace sa nedajú jesť no i napriek tomu si ich poriadne užijete

Sendvičové matrace patria k trošku drahším, pretože užívateľom poskytujú nesmierny pocit pohodlia a taktiež zdravie prostredie počas spánku, pre vašu chrbticu. Ak nemáte peniaze nazvyš, si ponuku matrace- akce od Segum.
Ale teraz späť k týmto pohodlným sendvičom. Sendvičové matrace sú vyrobené z viacerých samostatných vrstiev, ktoré sú dokopy, samozrejme, spojené. Stredná vrstva zvykne byť o čosi tvrdšia a obe vrchné vrstvy zas poskytujú príjemne mäkkú podložku na spanie. Takéto vrstvenie zabezpečí pohodlný spánok a zároveň dokonalú oporu pre vašu chrbticu i celé telo.

Posteľ s vankúšmi a paplónom v pásikavých obliečkach.jpg

Plusy, plusy a znova iba samé plusy

Sendvičové matrace môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, respektíve sú z nich vyrobené jednotlivé vrstvy. Môže to vyzerať napríklad tak, že dve vrchné časti sú vyrobené z polyuretánovej, studenej alebo pamäťovej peny a stredná vrstva je z kokosovej dosky, či latexu.
V ponuke predajní nájdete aj iné kombinácie materiálov, ktoré ponúkajú užívateľovi presne to, čo potrebuje. môžete si teda vybrať tvrdý, stredne tvrdý alebo úplne mäkký matrac. Vo všetkých prípadoch však bude dokonalým riešením pre vašu chrbticu a dokonalý spánok.

Ako rozpoznať kvalitný sendvičová matrac?
Neorientujte sa podľa ceny. Rozhodujúce sú použité materiály. Pri tomto type matracov ide väčšinou o kombináciu spomínanej peny a prírodných materiálov.

Druhy peny:obyčajná polyuretánová, studená, pamäťová, komfortná
Druhy prírodných materiálov: latex, gumokokos, kokosová doska, konské vlásie

Žena v spodnom prádle vyvalená na posteli.jpg

Pre koho sú sendvičové matrace určené

Tieto matrace ocenia najmä tí, ktorí majú problémy s chrbticou, no zároveň odmietajú spať na tvrdom matraci. Práve tvrdá podložka je totiž pre vašu chrbticu najlepším riešením. Niekomu ale nemusí vyhovovať. Keďže vnútro týchto matracov je vždy o čosi tvrdšie, ide o dokonalý kompromis medzi pohodlím a zdravým.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sendvičové matrace sa nedajú jesť no i napriek tomu si ich poriadne užijete